דיקור סיני לכאבי גב

כאבי גב הם אחד הדברים המטרידים ביותר שאדם יכול לחוות. מבין כל הכאבים הנובעים מספורט, מאמץ יתר או דלקת כרונית נראה שכאבי הגב הם הרציניים והמורגשים ביותר בעיקר משום שאנו משתמשים בשרירי הגב ללא הפסקה, בין אם בזמן הליכה, עמידה או ישיבה. דיקור סיני לכאבי גב נותן פתרון משלים לטיפולים אורתופדיים ופיזיותרפיה אשר נהוג לעשות כאשר ישנם כאבי גב חוזרים. בעוד כאבי גב מסוימים יכולות לנבוע מנעליים בעיתיות, יציבה לא טובה או צורת ישיבה לא נכונה הרי שכאבים אחרים נובעים מפציעות של ממש עקב תאונה, נפילה או מתיחה חזקה / קרע בשריר.

הפתרון לכאבים – דיקור סיני לכאבי גב

בעוד כאבים הנובעים משרירי הגב יכולים להוות מטרד לא קטן הרי שפציעות הנוגעות לתזוזות בחוליות הגב ופריצות דיסק יכולות לשתק אנשים לפרק זמן ארוך. פציעות אלה עשויות להישאר לכל החיים ולהעיק על חיי האדם לאורך תקופה בלתי מוגבלת. על מנת להקל על כאבים אלה תוכלו לבצע טיפול אלטרנטיבי הכולל דיקור סיני לגב. כיצד מתבצע הטיפול ?

  • אבחון בעיית הגב.
  • הגדרת הנקודות והתעלות האנרגטיות (רדיאנים) הדורשים טיפול.
  • החדרת מחטים דקות, עדינות וסטריליות לנקודות הדרושות על מנת להקל על זרימת הצ'י (אנרגיית החיים) בגוף.
  • השלמת הטיפול על ידי צמחי מרפא והמלצות לתזונה נכונה.

מקשיבים לגוף

הסוד ברפואה האלטרנטיבית הוא להקשיב לגוף. בעוד הרפואה המערבית מנסה להשתיק את הגוף ואת האותות שהוא משדר לנו על ידי משככי כאבים, הרפואה הסינית מתייחסת לכל אות שנשלח למוח שלנו. על ידי פירוש נכון של האותות הללו , הנובעים מבעיה עמוקה יותר בגוף ובנפש, ניתן לרפא את המכאובים הפיזיים.

גיל נמיר DIP.AC הינו מומחה ברפואה סינית עתיקה וישמח לייעץ לכם באשר לדרכי הטיפול הנכונות ביותר עבורכם. שימוש בדיקור סיני וצמחי מרפא יכול לעזור בריפוי של אינספור מחלות וכאבים, כאשר טיפול זה יכול להוות טיפול משלים לרפואה המערבית או כתחליף מוחלט במקרים מסוימים.

דיקור סיני לכאבי גב

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail