דיקור סיני פוריות

דיקור סיני פוריות

כאשר מדברים על דיקור סיני פוריות איננה הנושא הראשון שעולה לראש, אך גם תחום זה זוכה ליחס מן הרפואה מהמזרח. אין זה סוד כי הפוריות שלנו ירדה לאורך השנים. השפעות שליליות רבות הנובעות מתזונה קלוקלת, אוויר מזוהם, קרינת מכשירים כמו גם תופעות לוואי מזיקות אחרות של המודרניזציה פוגעות בגוף שלנו באופן הדרגתי.

הדבר הוביל בעשורים האחרונים לעליה בתחלואת הסרטן, בכאבי ראש ומיגרנות, בעיות נשירה ועוד, כאשר אחת הבעיות המטרידות ביותר היא בעיית הפוריות. אנשים אשר נראים בריאים לחלוטין מבחוץ מגלים לפתע כי משהו במערכת הרבייה אינו תקין ונאלצים לפנות לטיפולי פוריות ארוכים, יקרים ולא נעימים, אך הרפואה האלטרנטיבית מציעה פתרון גם היא.

מערכות הרבייה של גוף האדם מורכבות לא פחות מכל מערכת אחרת. גם מערכת זו, ממש כמו מערכת השלד או העצבים יכולה לצאת מאיזון ולסבול מבעיות שונות. תחום הגניקולוגיה נועד לתת מענה לנשים הנתקלות בבעיות כמו חוסר פוריות, כאבי מחזור, ביוץ לא סדיר, חוסר איזון הורמונלי, הפלות חוזרות, פטריות וגינאליות ועוד. למרות מה שמקובל לחשוב, גם הרפואה הסינית יודעת להתמודד עם בעיות אלה ולעיתים אף בצורה טובה ובריאה יותר עבור המטופל.

הרפואה הסינית שוללת שימוש בתרופות כימיות בעלות תופעות לוואי והתמכרות כפי שמעוררות התרופות המערביות. על ידי שימוש בצמחי מרפא ייעודיים ודיקור נקודות ספציפיות בגוף ניתן להחזיר את כל מערכות הגוף לאיזון, כולל מערכות הנוגעות לתחום הגניקולוגיה והפריון.

גיל נמיר – מומחה לדיקור סיני לפוריות

"גיל נמיר DIP.AC – רפואה סינית עתיקה" מזמינים אותך לטפל בבעיית הפוריות שלך. גיל נמיר הינו מטפל מוסמך ברפואה סינית עתיקה וחבר באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי. גיל הינו בוגר לימודי התמחות בגניקולוגיה ופריון באוניברסיטת תל אביב וברפואה סינית עתיקה במרכז אלה בתל אביב. שילוב הידע הזה מאפשר לו לטפל ביעילות בבעיות פריון עמן הרפואה המערבית אינה מצליחה להתמודד. הטיפול בקליניקה כולל את מגוון הטיפולים מהרפואה הסינית :

  • מוקסה
  • כוסות רוח
  • דיקור
  • צמחי מרפא
  • ייעוץ תזונתי

דיקור סיני פוריות

• ועוד

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail