טיפולי פוריות בצפון בשיטה אלטרנטיבית

פוריות היא אחת התכונות הכי חשובות שיש לנו בתור בני אדם. הפוריות היא שמאפשרת לנו להעמיד צאצאים ולגדל את הדור הבא אשר נושא את הקוד הגנטי שלנו. כיום ישנם זוגות אשר מתקשים להיכנס להריון, בין אם בגלל הגבר או בגלל האישה. אותם זוגות נזקקים לבצע טיפולי פוריות בצפון על מנת לאפשר לאישה להרות. 

כיום הרפואה מאפשרת מספר דרכים לטיפולי פוריות. לא תמיד מדובר בתהליכים נעימים ורובם מערבים נטילת הורמונים מצד האישה. הורמונים אלה עשויים לשבש את מצבה ההורמונלי העדין גם כך ולהיות בעלי השפעה על התנהגותה ואופייה גם שנים ארוכות לאחר תום הטיפולים.

הרפואה האלטרנטיבית מציעה אלטרנטיבה בטוחה וטבעית יותר למצב זה. הרפואה הסינית נוגעת גם למצבים של חוסר פוריות ובעיות בתפקוד המיני אשר עשויות להיות קשורות לכך. בעיות אלה כמו גם מכלול בעיות אחרות ניתן לפתור על ידי טיפולי דיקור אשר לאורך זמן מצליחים לאזן את זרימת הצ'י (האנרגיה) בגוף. על פי הרפואה הסינים המרידיאנים (מסלולי האנרגיה) בגופנו אחראים על התפקוד התקין של גופנו – 12 מרידיאנים אשר לכל אחד מהם השפעה על איברים שונים בגוף. במידה וזרימת הצ'י באחד מהם נפגעת האיברים הקשורים למרידיאן הזה נפגעים גם.

על מנת לטפל בכל בעיה אנרגטית הקיימת בגופכם תוכלו לפנות כעת אל "גיל נמיר DIP.AC – רפואה סינית עתיקה".

גיל נמיר – מתמודדים בהצלחה עם בעיית הפוריות

השילוב בין רפואה משלימה לרפואה מערבית מעלה משמעותית את סיכויי להצלחת טיפולי הפוריות. רפואה סינית עוזרת בהזרמת דם לרירית הרחם, מגביר את מספר ואיכות הביציות, מאזן את רמת ההורמונים וכן תופעות אחרות הפוגמות בפוריות. טיפול ברפואה סינית גם ממתן את תופעות הלוואי של הטיפול הקונבנציונלי.

על מנת לבצע טיפול משלים דיקור סיני פוריות פנו כעת אל גיל נמיר, מרפא מוסמך ברפואה סינית, והתמודדו בהצלחה עם בעיית הפוריות. 

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail