טיפולי פוריות בצפון

מסיבה לא לגמרי ברורה הרפואה הציבורית מעקמת את האף כשמפגישים אותה עם רפואה משלימה. רופאי המשפחה הותיקים והמסורים לא כל כך יודעים איך להתייחס לחלק ניכר מן המטפלים האלטרנטיביים והגישה הכללית היא של בין סלידה לבהלה. יחד עם זאת, ישנם מספר ענפים ברפואה המשלימה שמצאו לעצמם במה מכובדת גם בקרב רופאים רבים וגם בתוך מנגנוני קופות החולים השונות.

אחד מן הענפים שכן כבשו לעצמם מקום של כבוד גם בקרב הקהילה הקונבנציונאלית  הוא הדיקור הסיני ואם להיות מדויקים יותר דיקור סיני לפוריות. הסיבות לאי פריון הם רבות ומגוונות ועדיין, חרף הישגים משמעותיים בהשגת הריון גם בתנאי התחלה לא פשוטים של שני בני הזוג, זוהי סוגיה שאינה פתורה במלואה. ידוע בוודאות כי בין יתר הגורמים השונים הדרושים ליצירת הריון גם למצב הנפשי יש השפעה מכרעת על הסיכוי להרות, וככל שהניסיונות להשיג הריון אינם צולחים גדלה רמת הלחץ והמתח וזה כשלעצמו נחשב לגורם מעכב הריון. מומחי הפוריות לא מצאו פתרון משלהם למעגל הקסמים הזה ולכן שימוש במוטיבים ובאסכולות נוספות  הפך לנפוץ ורצוי גם במרפאות לפריון הגבר וגם במחלקות ה – . IVF (הפריה חוץ גופית)

כיום, ניתן למצוא מאות נשים וזוגות אשר נעזרו בשרותיו של מטפל סיני, מומחה דיקור סיני פוריות, על מנת ליצור את השינוי שיביא להם את ההיריון המיוחל. מרפאות הפוריות בבתי החולים משתפות פעולה עם מדקרים סינים רבים וחלקן אף מחזיקות דיקור סיני לפוריות על מנת להטיח למטופלים שלהם, סל תמיכה שלם בתהליך. אם מומחי פריון במיטב בתי החולים מאפשרים ואפילו ממליצים על מדקרים לצורך תמיכה בתהליך, משמעות הדברים היא שהם רואים בטיפול הסיני יתרון ומימד שיכול לתרום להצלחת התהליך.

טיפולי פוריות בצפון אצל גיל נמיר

היתרון של הרפואה הסינית על פני שיטות אחרות, הוא בכך שהיא רואה את הבעיה כחלק ממכלול שלם ועל רקע פעולותיו השלמות של גופנו. מבחינת הרפואה הסינית, הגוף הוא שלם אחד, נתון להשפעות שונות, רבות ומגוונות אך עדיין מדובר בשלם אחד. היכולת של הרפואה הסינית לקחת את הבעיה ולאבחן אותה על רקע הסיפור המלא של המטופל,בנוסף לניסיון האמפירי לאורך מאות השנים על מאות אלפי מטופלים  הם ככל הנראה סוד הצלחתה. בעיית פוריות לעולם אינה עומדת בפני עצמה ולכן חשוב לנסות וללמוד את ההקשרים השונים אצל אותו אדם. גם הנפשיים. גיל נמיר, מטפל סיני מוסמך, מתמחה בבעיות פריון בגברים ונשים. דקה אחרי שהבנתם שאתם מתקשים בהשגת ההיריון, אין טעם להמשיך לנסות ולדחוף קירות, פתרון וסיוע יכולים להיות ממש מעבר לפינה.

                                                                                 גיל נמיר

                                                            רפואה סינית עתיקה, גניקולוגיה ופריון

                                                                              052-8011375

 

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call
Mail